VIDEO | Schaatser Jens Verbeek is Sporttalent van het Jaar: „Hopen op junior worldcups”

Sport

DRONTEN - Schaatser Jens Verbeek uit Dronten richt zich dit jaar op een plek bij de top tien tijdens de NK allround voor B-junioren: „En dan volgend jaar hopen op de junior worldcups.” Jens werd vrijdag in De Meerpaal uitgeroepen tot Jeugdsporter van het Jaar van de gemeente Dronten.

Het afgelopen jaar was Jens eerstejaars B-junior. In een seizoen dat werd overschaduwd door een ongelukje op de mountainbike eindigde hij als vijftiende bij zowel de NK sprint als de NK allround.

De overige genomineerden in de rubriek sporttalenten waren voetballer Praise Israël van SC Heerenveen en zwemmer Jasper Dinger van Zuiderzeezwemmers.

Sportverkiezingen

Winnaars Sportverkiezingen

Sportvrouw

Sportman

Sportploeg

Sportcoach

Talent meisje

Talent jongen

Jeugdsportploeg

Aangepast sporten

Sportvrijwilliger

  • 2019: Dennis Kloosterman (tennis en padel)
  • 2019: Henk Vos (waterpolo)
  • 2019: Bert Hartog (voetbal)
  • 2018: Jolanda Piket (gymnastiek)
  • 2018: Hester Vos (zwemmen)
  • 2018: Peter Kuijpers (zwemmen)
  • 2018: Martine Dijkstra (voetbal)
  • 2018: Ardie Nieuwland (voetbal)
  • 2017: Age Jan Schrijver (survival)
  • 2017: Gerda Heerinkhuisen (judo)
  • 2017: Esmiralda Broekman (hockey)
  • 2017: Henk Stegeman (tennis & padel)
  • 2017: Jan Vogelaar (voetbal)
  • 2016: Gert Jan Harpe (voetbal, Asv Dronten)
  • 2016: Harrie Seinen (voetbal, Swift’64)
  • 2016: Robert Faber (volleybal, Swift’64)
  • 2016: Jan Doornbos (hockey, MHC Flevoland)
  • 2016: Remco Veerkamp (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
  • 2016: Hendrik Jan Kragt (paardensport, SPGF)
  • 2016: Heleen Kragt (paardensport, SPGF)
  • 2016: Heidi Steenbeek (paardensport, SPGF)
  • 2016: René Steenbeek (paardensport, SPGF)
  • 2015: Hanneke Goedegebuure (majorette/twirling, Amor Musae)
  • 2015: Wietse Hoekstra (voetbal, Swift’64)
  • 2015: Linda Schade (atletiek, Flevo Delta)
  • 2014: Sybrand Buren (voetbal, Swift ’64)
  • 2014: Adrie Gijsbers (paardensport, Flevoruiters)
  • 2014: Henriette Heeres (judo, Shoganai)
  • 2014: Martin Kelders (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
  • 2014: Jan Palts (survival, Polderland)
  • 2014: Marlies Zwanenburg (gymnastiek, GYJATU)

Oeuvreprijs


!