De winnaars van 2019.
De winnaars van 2019. ©maartenheijenk.nl

Lijst met genomineerden sportverkiezingen Dronten bekendgemaakt

Sport

DRONTEN - Stichting Sportpromotie Dronten heeft de namen bekendgemaakt van de genomineerden voor de sportverkiezingen. De winnaars worden op vrijdag 21 januari bekendgemaakt en gehuldigd in De Meerpaal.

Sportman:

  • Ryan Nijboer (tennis)
  • Scott Boon (atletiek)
  • Ruben van Mourik (judo)

Sportvrouw:

  • Danique Stoop (zwemmen)
  • Lisanne Andeweg (zwemmen)
  • Manon Bakker (wielrennen)

Sportploeg:

  • Zuiderzeezwemmers dames competitieploeg (zwemmen)
  • Swift’64 (voetbal)
  • Zuiderzeezwemmers dames estafetteploeg (wedstrijdzwemmen)

Sportcoach:

  • Ed Fennema (atletiek)
  • Johan Meijer (atletiek)
  • Nicky Heijboer (paardensport)

Sporttalent jongen:

  • Jaap Zoon (atletiek)
  • Brend Baak (atletiek)
  • Milan Hoevens (zeilen)

Sporttalent meisje:

  • Leida Naber (paardensport)
  • Claudia Leusink (wielrennen)
  • Yael Schipper (judo)

Jeugdsportploeg:

  • Flevo Delta jongens junioren C (atletiek)
  • Flevoruiters Voltige team 2 (paardensport)
  • ZZZ meisjes junioren estafetteploeg (zwemmen)

Aangepast sporten:

  • Flevostar 2 Special ASVD korfbal (korfbal)

Sportvrijwilliger:

  • Lars Dodde (BAS voetbal)
  • Marjan Jonker (Flevo Delta atletiek)
  • Wilma Niekamp (Swift’64 voetbal)
  • Everinta Kruik (ZZZ zwemmen)

Vorige winnaars:

Sportvrouw

Sportman

Sportploeg

Sportcoach

Talent meisje

Talent jongen

Jeugdsportploeg

Aangepast sporten

Sportvrijwilliger

  • 2019: Dennis Kloosterman (tennis en padel)
  • 2019: Henk Vos (waterpolo)
  • 2019: Bert Hartog (voetbal)
  • 2018: Jolanda Piket (gymnastiek)
  • 2018: Hester Vos (zwemmen)
  • 2018: Peter Kuijpers (zwemmen)
  • 2018: Martine Dijkstra (voetbal)
  • 2018: Ardie Nieuwland (voetbal)
  • 2017: Age Jan Schrijver (survival)
  • 2017: Gerda Heerinkhuisen (judo)
  • 2017: Esmiralda Broekman (hockey)
  • 2017: Henk Stegeman (tennis & padel)
  • 2017: Jan Vogelaar (voetbal)
  • 2016: Gert Jan Harpe (voetbal, Asv Dronten)
  • 2016: Harrie Seinen (voetbal, Swift’64)
  • 2016: Robert Faber (volleybal, Swift’64)
  • 2016: Jan Doornbos (hockey, MHC Flevoland)
  • 2016: Remco Veerkamp (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
  • 2016: Hendrik Jan Kragt (paardensport, SPGF)
  • 2016: Heleen Kragt (paardensport, SPGF)
  • 2016: Heidi Steenbeek (paardensport, SPGF)
  • 2016: René Steenbeek (paardensport, SPGF)
  • 2015: Hanneke Goedegebuure (majorette/twirling, Amor Musae)
  • 2015: Wietse Hoekstra (voetbal, Swift’64)
  • 2015: Linda Schade (atletiek, Flevo Delta)
  • 2014: Sybrand Buren (voetbal, Swift ’64)
  • 2014: Adrie Gijsbers (paardensport, Flevoruiters)
  • 2014: Henriette Heeres (judo, Shoganai)
  • 2014: Martin Kelders (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
  • 2014: Jan Palts (survival, Polderland)
  • 2014: Marlies Zwanenburg (gymnastiek, GYJATU)

Oeuvreprijs

Sportverkiezingen