Lotenverkoop voor de Grote Clubactie.
Lotenverkoop voor de Grote Clubactie. Foto: aangeleverd

Grote Clubactie: 3 clubs uit Biddinghuizen, 9 uit Dronten en 4 uit Swifterbant

Algemeen

DRONTEN - Zestien verenigingen gaan vanaf zaterdag op pad voor de Grote Clubactie. Zij proberen extra inkomsten op te halen voor de club.

Directeur Frank Molkenboer van de clubactie: ,,Wat we meer en meer terugkrijgen is dat de actie voor veel verenigingen niet alleen een welkome inkomstenbron is. Het is ook een activiteit waarbij clubleden ervaren wat ze samen kunnen bereiken. Het échte clubgevoel.”

Voor 3 euro per lot steunen mensen een club. 80% hiervan is direct voor de clubkas. Met de opbrengsten worden clubdoelen gerealiseerd zoals het organiseren van een jeugdkamp, het aanschaffen van nieuwe trainingsmaterialen of het vieren van een jubileum. De hoofdprijs is een geldbedrag van 100.000 euro. De trekking is eind november.

Deelnemende verenigingen

Biddinghuizen

  • B.A.S.-Badminton
  • B.A.S.-Basketbal
  • BAS Voetbal

Dronten

  • Atletiekvereniging Flevo Delta
  • GYJATU
  • MHC Flevoland
  • Survivalrun Vereniging Dronten
  • K.V. Flevoland
  • Rugby Club Dronten
  • Reaal Dronten
  • Volleybalvereniging Libero’99
  • Zuiderzeezwemmers

Swifterbant

  • Swift 64 Gymnastiek
  • Swift 64 afd. handbal
  • ATC Swifterbant
  • Swift 64 voetbal
Afbeelding
Andy Snijdt Hout | Wat is dit toch een leuk feest 6 uur geleden
Afbeelding
Wat is er zondag te doen? Darttoernooi, Igor Popov, Wereldlichtjesdag 6 uur geleden
Afbeelding
Polderleven in Beeld | De torens van Dronten 7 uur geleden