Hanzeweg
Hanzeweg Foto: ©maartenheijenk

Afsluiting Hanzeweg begint drie dagen eerder dan door de provincie aangekondigd

Algemeen

DRONTEN - De provincie Flevoland maakte enkele weken geleden bekend dat de Hanzeweg van maandag 3 juni (5 uur) tot zaterdag 8 juni (16 uur) dicht zou gaan voor alle doorgaande verkeer. Inmiddels blijkt de weg in de richting van Dronten al drie dagen eerder te worden afgesloten.

De afsluiting in de richting van Dronten begint nu op vrijdag 31 mei (19 uur). De provincie leidt het doorgaande verkeer vanaf de A6 om via Emmeloord. Het lokale verkeer kan gebruikmaken van de parallelwegen. De Hanzeweg blijft dit weekeinde in de tegenovergestelde richting - naar Kampen - open.

De werkzaamheden aan de Hanzeweg betreffen het gedeelte tussen de ovonde ten westen van Dronten en de brug bij Roggebot. Het werk begint komende maandag (27 mei) en duurt tot 15 juni. De weg hoeft echter niet deze hele periode dicht voor het verkeer.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Meerpaal Dronten onthult nieuw logo, huisstijl en website 6 Foto’s Insta-drontenaar 12 uur geleden
Afbeelding
Dronten roept zorgaanbieders op te stoppen met omstreden, fraudegevoelige EVC-certificaten 14 uur geleden
“Chef” te zien in Filmhuis in de bieb Biddinghuizen.
Filmhuis draait Chef in bibliotheek Biddinghuizen tijdens Week van de Mentale Gezondheid 17 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.