Uitleg door een OV-ambassadeur.
Uitleg door een OV-ambassadeur. Foto: aangeleverd

“Proefreisje is prettige manier om het reizen met openbaar vervoer te oefenen”

Algemeen

DRONTEN - Onder leiding van OV-ambassadeurs kunnen belangstellenden op woensdag 18 september een proefreisje maken. “De proefreis is een prettige manier om het reizen met het openbaar vervoer te oefenen”, aldus de ambassadeurs.

De deelnemers krijgen tijdens deze reis uitleg over het reizen met het openbaar vervoer in de praktijk. De OV-ambassadeurs kiezen een traject waarbij ze met zowel de trein als met de bus reizen.

“Er is uitgebreide aandacht voor de OV-chipkaart en de werking van de kaartautomaten”, leggen de ambassadeurs uit, “Op de stations krijgt u duidelijk uitgelegd hoe u kunt in- en uitchecken met uw OV-chipkaart. Ook oefent u met het opladen van bijvoorbeeld uw reissaldo en het ophalen van verschillende producten, zoals een keuzedag en meereiskorting.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Rockband Sturgeon draait warm voor albumrelease in ‘t Ukien in Kampen Video 20 uur geleden
Afbeelding
Landelijke stichting vraagt aandacht voor laaggeletterdheid tijdens Week van Lezen en Schrijven 20 uur geleden
De middag van PCOB vindt plaats in de Open Hof.
Seniorenvereniging start seizoen met film en live piano in Open Hof 23 uur geleden
Digitale krant