De voormalige Kamphuis-garage.
De voormalige Kamphuis-garage. Archieffoto: © Maarten Heijenk

Plannen voor ‘dorpsloods’ in Biddinghuizen: Spullen opslaan en klussen uitvoeren

Biddinghuizen

BIDDINGHUIZEN - Stichting De IJsvogel Biddinghuizen en Dorpsbelangen Biddinghuizen werken samen aan plannen voor een dorpsloods, melden ze op Facebook: “De bedoeling van de dorpsloods is organisaties een onderkomen te geven om bijvoorbeeld spullen op te slaan of kleine klussen uit te voeren.”

De evenementenstichting maakt momenteel gebruik van de voormalige Kamphuis-garage. Deze moet wijken voor nieuwbouw en dus moet De IJsvogel op zoek naar een nieuwe plek. Ze willen deze ook beschikbaar stellen aan andere stichtingen en verenigingen die om ruimte verlegen zitten.

Niet voor activiteiten

“Het is nadrukkelijk niet bedoeld als locatie om activiteiten zoals koorrepetities, sportactiviteiten etcetera uit te voeren”, benadrukken Dorpsbelangen en De IJsvogel, “Dit kan in De Binding.”

Beide organisaties willen samenwerken met anderen die hun activiteiten richten op en om Biddinghuizen. Belangstellenden worden uitgenodigd een e-mail te sturen naar: secretariaat@dorpsbelangen.net.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.