Afbeelding
Pexels

Golfclub Golf Residentie Dronten houdt wedstrijd voor stichting Handicart

Sport

DRONTEN - De leden van de Golfclub Golf Residentie Dronten gaan vandaag (Hemelvaartsdag) voor het goede doel golfen. Ze verwachten een opbrengst van meer dan duizend euro en dit komt ten goede aan de stichting Handicart.

Handicart zorgt ervoor dat golfers die niet meer zo mobiel zijn toch kunnen blijven golfen. In het hele land plaatst deze stichting op golfbanen buggy’s, golfkarretjes, waaruit mensen hun sport kunnen blijven beoefenen. Ook de Golfclub heeft zo’n ooit zo’n buggy gekregen en daar wordt druk gebruik van gemaakt.

Normaal organiseert Handicart jaarlijks een landelijk toernooi om geld op te halen. Door corona kan dat nu voor het tweede jaar niet doorgaan. „Om te zorgen dat de stichting toch wat inkomsten krijgt, organiseren we nu in Dronten een eigen golfwedstrijd”, vertelt Natasja Hoegee van de golfclub.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

De Houtribdijk tussen Lelystad en Enkhuizen.
Houtribdijk drie nachten dicht tussen Lelystad en Enkhuizen 24 mei, 15:02
Afbeelding
Minder warmtepompen met subsidie in Dronten, meer isolatie 24 mei, 13:01
Kruising Ansjovisweg - Dronterweg.
Golfresidentie straks door nieuwe wijk na schrappen aansluiting Ansjovisweg-Dronterweg 24 mei, 12:07

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.