Vijentwintig jaar De Klimboom.
Vijentwintig jaar De Klimboom. eigen foto

Katholieke Jenaplanschool De Klimboom én juf Maria Schlepers vieren jubileum

Algemeen

DRONTEN - De Katholieke Jenaplanschool De Klimboom in Dronten-west bestaat donderdag (18 november) vijfentwintig jaar. De school startte 25 jaar geleden aan De Vierlander met 18 leerlingen. Momenteel zijn er 300 leerlingen en bijna 30 personeelsleden.

„Genoeg reden voor een feestje en dat gaan we dan ook uitgebreid doen”, aldus adjunct-directeur Marloes Kroon. Juf Maria Schlepers was er vanaf de start bij en werkt dus 25 jaar op De Klimboom. Zij wordt donderdag op feestelijke wijze onthaald. Dat is tevens de start van het feestprogramma.

Alle groepen gaan aan ‘t werk met de Trommelende Vuilnismannen, de kinderen gaan samen pannenkoeken eten en er is een bioscoopmiddag met popcorn. „Ook de rest van dit jubileumjaar zit nog vol leuke verrassingen”, meldt Marloes Kroon.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Logo: Burgers in de knel Dronten
Netwerk voor hulpverleners en vrijwilligers bijeen in Dronten 1 mei, 12:20
Afbeelding
Bekijk nu de nieuwste vacatures op www.brugmediawerkt.nl. 1 mei, 09:38
Afbeelding
Provincie Flevoland ziet weinig risico’s bij invoering kilometerheffing vrachtwagens 30 apr, 17:07