Greetje van den Berg.
Greetje van den Berg. Foto: Femke Koning

Veelschrijver Greetje van den Berg spreekt tijdens boekenweek in bieb Dronten

Cultuur

DRONTEN - Auteur Greetje van den Berg uit Emmeloord verzorgt in het kader van de boekenweek een lezing in de bibliotheek in Dronten. De avond is op donderdag 21 maart (19:30 uur).

Greetje van den Berg schrijft familieromans. In 1985 verscheen haar eerste boek en eind maart ligt nummer 66 in de winkel. Ze is populair bij een breed publiek. 

Tijdens haar lezing vertelt Van den Berg over haar ervaringen als schrijfster, maar ze besteedt ook aandacht aan het thema ‘Bij ons in de familie’ van de Boekenweek: “Want niet altijd is een huis een thuis en voelt het veilig bij je familie of partner.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Andre de Groot deelnemer vanaf de eerste proef, Joost Meijs voorzitter Raad van Bestuur Coloriet, Gerrit Bleeker bestuurdlid BV de Regenboog en secondant en Barry Hoogezand wethouder Sportzaken.
Nieuw seizoen rolstoelbiljart geopend in De Regenboog Dronten door wethouder Hoogezand (Video) Video 8 uur geleden
Afbeelding
Chillpoint in Dronten-Midden krijgt voetbaltafel van Drontenaar 10 uur geleden
Afbeelding
Winterwereld Dronten keert terug op Meerpaalplein: schaatsen, curling en Wintercafé 12 uur geleden