
Renske Leijten legt link tussen geluidsopnames in Dronten en toeslagenaffaire
GemeenteDRONTEN - Volgens SP-kamerlid Renske Leijten is er een verband tussen de toeslagenaffaire en de geluidsopnames in de spreekkamers van de gemeente Dronten: „Dat moet allemaal stoppen!”
In Rotterdam werd vandaag tijdens een protestmars aandacht gevraagd voor de toeslagenaffaire. Eén van de sprekers was Renske Leijten, het kamerlid dat samen met collega Pieter Omtzigt (toen CDA) de affaire aan het licht bracht.
Nóóit meer
„We willen vooral dat het nóóit meer kan gebeuren”, zei Leijten in een toespraak, „En waarom lezen we dan toch dat er gemeentes zijn die opnames maken van mensen die een uitkering komen aanvragen? Dat moet allemaal ook stoppen!"
„De overheid doet alsof gewone mensen fraudeurs en profiteurs zijn en laten tegelijkertijd het grote bedrijfsleven wegkomen zonder belasting te betalen”, aldus het kamerlid.
@RenskeLeijten met gedupeerde van de #toeslagenaffaire in Rotterdam
— SP Amstelveen (@amstelveen_sp) November 11, 2021
Mars met de Moders#marsmetdemoeders #rotterdam #toeslagenaffaire #toeslagenschandaal pic.twitter.com/XSfbXF5OrX